Dvanajsta zmaga članske ekipe

Članska ekipa RK Zelene Doline Žalec je nocoj pod vodstvom Bojana Voglarja v tekmi 16. kroga z rezultatom 29 : 19 (15 : 11) premagala ekipo Ž.U.R.D. Koper. Dekleta so  po neodločnem začetku v prvem polčasu suvereno opravila s primorsko ekipo in tekmo zaključila z desetimi goli razlike za dvanajsto zmago sezone.

Krožna napadalka Kaja Kolar: »Tekme nismo začele dobro, nekako ni bilo pravega naboja. Potem pa smo v zadnjih desetih minutah prvega polčasa stopile skupaj, z dobro obrambo ustavile nasprotnice in povedle za štiri gole. To smo nadgrajevale tudi v drugem polčasu, prišle na deset golov razlike in kljub temu, da smo naredile več napak, ki za nas niso značilne, obvladovale razliko v golih in jo ohranile tudi za končno zmago. Prepričljiva zmaga je tako ostala doma in zato čestitam svoji ekipi!«