Članice zasluženo do končnega 6. mesta

Članska ekipa RK Zelene Doline Žalec pod vodstvom Aleša Filipčiča je v zadnji domači tekmi in zadnji tekmi končnice v 1. ADRL igrala neodločeno z ekipo Ž.U.R.D. Koper  (24 : 24, polčas 13 : 15) in si priborila končno 6. mesto v 1. ADRL.

Potem ko so Koprčanke v polčasu vodile s 13 : 15, so  naše rokometašice uspele v 39. minuti izenačiti na 15 : 15 in potem še dvakrat na 16 : 16 in 17 : 17 v 45. minuti. Potem pa so Koprčanke naredile delni izid 0 : 4 in v 49. minuti povedle za 4 gole (21 : 17). V dramatični končnici na krilih mlajšega dela ekipe so rokometašice RK Zelene Doline Žalec uspele do konca pripeljati do izenačenja in na koncu zasluženo slavile, kot da bi zmagale, s 24 : 24. Točka je namreč pomenila dobljeno bitko za končno 6. mesto v 1. ADRL.

STATISTIKA TEKME

Čestitamo dekleta, čestitamo trener!

DSC_0607A

Članska ekipa RK Zelene Doline Žalec skupaj s trenerjem Alešem Filipčičem in pomočnikom trenerja Jernejem Rantahom po zadnji tekmi sezone