Odličen rokometni vikend: Članice izenačeno, mlajše ekipe še 5 zmag

Članska ekipa RK Zelene Doline Žalec pod vodstvom Aleša Filipčiča je v napeti sobotni domači tekmi po atraktivnem koncu in zadetku v zadnji sekundi igrala izenačeno 27 : 27 (11 : 13) proti RK Ljubljana. Mlajše selekcije pa so v končnicah tekmovanj zabeležile 5 zmag, med njimi tudi vse naše ekipe, ki se borijo za najvišja mesta v državi (mladinke RK Nazarje, starejše deklice A in B ter mlajše deklice A).

Naše mladinke pod vodstvom Jerneja Rantaha so v nedeljo v Nazarjah zmagale še v drugi tekmi končnice za 1. do 6. mesto. S 24 : 18 (14 : 10) so ugnale ŽRK Izola. Starejše deklice A  pod vodstvom Aleša Filipčiča so zabeležile še četrto zmago v končnici za 1. do 6. mesto. S 24 : 29 (10 : 14) so slavile proti RK Olimpija. V bitki za 1. do 6. mesto so starejše deklice B RK Nazarje(trenerka Vanja Dolar) premagale ŽRK Mlinotest Ajdovščina (35 : 11, polčas 15 : 6), mlajše deklice A (trenerka Tana Sutaj) pa so slavile proti ŽRK Šempeter Vrtojba s 15 : 22 (5 : 9).

V bitki za 7. do 12. mesto pa so  si zmago s 35 : 30 (19 : 15) proti DRŠ Vrhnika priborile tudi kadetinje pod vodstvom Jerneja Rantaha. Mlajše deklice B (trenerka Tana Sutaj) so se v Velenju merile na 4. turnirju za 13. do 18. mesto. Najprej so izgubile proti RK Šempeter Vrtojba (12 : 15, polčas 7 : 9), potem pa so premagale RK Olimpija s 6 : 18 (3 : 10).