Apr18

Read More
Žalčanke nadigrale Ljubljančanke za 21 golov
Apr18

Članska ekipa RK Zelene Doline Žalec  (trener Jernej Rantah)  je po četrtinalni zmagi v Pokalu Slovenije (25. 3.) v tekmi 20. kroga 1. ADRL nocoj v domači dvorani I. OŠ Žalec   že drugič premagala ekipo RK Ljubljana. Rezultat: 36 : 15 (23 : 7). Rokometašice RK Zelene Doline Žalec so nadigrale ekipo RK Ljubljana že v prvem polčasu, ko jih s čvrsto obrambo nikakor niso pustile blizu gola. Kar jim je ušlo, je uspešno  ustavila vratarka...

Read More
Poraz po štirih zmagah za članice, dve zmagi za kadetinje, ml. deklice B prve na vzhodu, starejše deklice v finalu
Apr12

Članska ekipa RK Zelene Doline Žalec pod vodstvom trenerja Jerneja Rantaha je sinoči  po štirih zmagah zabeležila poraz v Stožicah v Ljubljani proti vodeči in še nepremagani ekipi na lestvici 1. ADRL  RK Krim Mercator. Rezultat 36 : 27 (15 : 14) za Ljubljančanke. Še pred večerno člansko tekmo pa so v domači dvorani I. OŠ Žalec na 1. turnirju nadaljevanja tekmovanj kadetinje pod vodstvom Danila Kovačiča ugnale obe nasprotnici, RK...