Padel tudi Mlinotest
Jan31

Rokometašice RK Zelene Doline Žalec pod vodstvom Jerneja Rantaha so nocoj  v domači dvorani v tekmi 12. kroga 1. ADRL z rezultatom 25 : 21 (14 : 9) premagale ekipo ŽRK Mlinotest Ajdovščina. Čestitamo! Žalčanke so vodile skozi vso tekmo, največ za 7 golov sredi prvega polčasa pri rezultatu 11 : 4 in najmanj za en gol na začetku drugega polčasa pri rezultatu 15 : 14. Čeprav so imele tekmo pod nadzorom vseskozi in vodile večinoma za 3 do...

Jan24

Rokometašice RK Zelene Doline Žalec pod vodstvom Jerneja Rantaha so prepričljivo premagale rokometašice RK Piran pod vodstvom Dalije Erceg na tekmi 11. kroga 1. ADRL. Z rezultatom 32 : 25 (14 : 15) so ugnale letos zelo uspešne in trenutno tretjeuvrščene Pirančanke in si zasluženo priigrale dve točki. Žalčanke so začele odlično in do 7. minute povedle na 4 : 1. Dominirale so tako v obrambi kot v napadu, potem pa so se gostje zbrale in...

Read More
24. januarja s Piranom v Žalcu
Jan23

Jutri, v soboto, 24. januarja se bo članska ekipa RK Zelene Doline Žalec v domači dvorani v Žalcu čaka v tekmi 11. kroga v 1. ADRL pomerila s trenutno tretjeuvrščeno ekipo na lestvici (nepodredno pred našo člansko ekipo) RK Piran. Vabljeni v telovadnico I. OŠ Žalec v soboto, ob 18. uri. Obeta se zanimiv in trd dvoboj.