Prva domača tekma članic v sezoni 2014/2015, z RK GEN-I Zagorje
Prva tekma starejših deklic v sezoni proti RK Branik
Sep28

Read More
Domača premiera sezone
Sep27

Po sredini zmagi nad ŽRK Mlinotest Ajdovščina je članska ekipa RK Zelene Doline Žalec pod vodstvom novega trenerja Nikole Bistroviča v prvi domači tekmi sezone 2014/2015  in v tekmi 2. kroga 1. ADRL izgubila doma proti ekipi RK GEN-I Zagorje s trenerjem Bojanom Voglarjem. Rezulat je bil 16 : 23 (7 : 13). Žalčanke in Zagorjanke so do približno polovice prvega polčasa zadevale mrežo za izenačenje. V 14. minuti so Žalčanke nazadnje...

Read More
Nocoj prva domača tekma članic
Sep27

Po sredini zmagi nad ŽRK Mlinotest Ajdovščina se bo nocoj (27. 9.) ob 18. uri članska ekipa RK Zelene Doline Žalec pod vodstvom novega trenerja Nikole Bistroviča prvič v sezoni 2014/2015 pomerila pred domačim občinstvom. Nasprotnica v 2. tekmi 1.ADRL bo ekipa RK GEN-I Zagorje. Vabljeni v prenovljeno dvorano I. OŠ Žalec prvič v novi rokometni sezoni. Ker je šola sicer še v prenovi, bo tokrat izjemoma vhod s Šilihove ulice, z nasprotne...