DSC_0351a Foto: Lucija...

Read More
Pogumno proti Zagorju
Nov23

Rokometašice RK Zelene Doline Žalec so nocoj v domači dvorani izgubile proti ekipi RK GEN-I Zagorje. Pogumno so se borile, bile enakovredne večji del prvega polčasa, na koncu pa vendarle klonile proti izkušenejšim tekmicam iz Zagorja. Rezultat: 30 : 38 (12 : 18). Trener Niko Markovič je po tekmi povedal: »Prvih dvajset minute tekme so se naše rokometašice borile zelo dobro, bile so enakovredne tekmicam. Potem je prihajalo čedalje bolj...

Read More
Živahno na turnirju v mini rokometu
Nov23

Danes je v organizaciji RK Zelene Doline Žalec v športni dvorani 1. osnovne šole v Žalcu potekal turnir v mini rokometu, kjer je sodelovalo okrog 7o mladih rokometnih navdušencev. Med seboj so se pomerili mladi rokometašice in rokometaši iz Petrovč, Griž, Žalca, Trnave, Prebolda, Braslovč in Mozirja, razporejeni v različne skupine, tudi mešane. V Žalcu je kar pokalo od mladih rokometnih zanesenjakov, ki sta jih usmerjala trenerja RK...