Logo Sonce Sava.zavarovalnica ETRUST Sava.zavarovalnica logo Zelene...

Read More
Prepričljivo proti Tržičankam
Okt26

Rokometašice RK Zelene Doline Žalec so sinoči v domači dvorani I. OŠ Žalec v tekmi 6. kroga 1. ADRL pomerile z ekipo RK Naklo Peko Tržič in jo suvereno premagale z rezultatom 39 : 28 (20 : 14).

Read More
Tekma članic proti ŽRK Celje
Okt22

...

Read More

Po seriji treh zmag poraz v Piranu

Na sinočnji tekmi v Piranu so rokometašice RK Zelene Doline Žalec v tekmi 5. kroga 1. ADRL z minimalno razliko enega gola izgubile proti domači ekipi RK Piran (32 : 31 (16 : 13)). Po 5. krogu so RK Zelene doline 4. na lestvici 1. ADRL. Do sredine prvega polčasa so rokometašice Pirana vodile za gol ali dva, nato so Žalčanke povedle z rezultatom 8 : 10. Vodstvo so potem zapravile zaradi nekaj tehničnih napak. Tako se je polčas zaključil...

Read More
Zmaga RK Zelene Doline v lokalnem derbiju
Okt13

Na sinočnjem lokalnem derbiju v  dvorani I. OŠ Žalec so rokometašice RK Zelene doline Žalec v tekmi 4. kroga 1. ADRL prepričljivo premagale ekipo ŽRK Celjske mesnine Celje z rezultatom 30 : 20 (15 : 10). To je že druga zmaga pred domačim občinstvom in tretja zmaga v tej sezoni. Gostujoče celjske rokometašice so začele tekmo z vodstvom 1 : 0, nato pa so domače rokometašice RK Zelene doline večale razliko iz minute v minuto in povedle...